http://www.os-sajam.hr/wp-content/uploads/2019/01/osjecki-jesenski-sajam-2019-web-baner-200x200px-01-wpcf_200x200.jpg

DO POČETKA SAJMA

sajam FB logo

Uvijek živo na Sajmu antikviteta u Tvrđi

I ponovno, kao i svake prve subote u mjesecu, Tvrđu je oživio Sajam antikviteta. Iako je dan počeo prilično namrgođeno, a oni koji su sajam posjetili svjedočili su i kratkoj kiši, ubrzo se razvedrilo i vrijeme je postalo jednako sunčano i ugodno kao i atmosfera na sajmu. Ponovno su nam se smiješili kreativni pojedinci pokazujući nam svoja mala blaga i rukotvorine. Na sajmu se moglo naći svega, od raznih domaćih delicija, džemova, mesnih proizvoda i vina, pa do raznovrsnih igračaka, nakita, ukrasa za dom i ostalih antiknih proizvoda. Ako niste bili u prilici osobno posjetiti sajam, provjerite što se sve moglo vidjeti u našoj galeriji.

Galeriju možete pogledati na postavljenoj poveznici.

https://osijeknews.hr/foto-uvijek-zivo-na-sajmu-antikviteta-u-tvrdi/

03/03/2019

POLITIKA PRIVATNOSTI

© Sva prava pridržana - Osječki sajam - 2019