fbpx
http://www.os-sajam.hr/wp-content/uploads/2015/12/sajam-FB-logo-e1463042253432.jpg

DO POČETKA SAJMA

osjecki jesenski sajam 2020 - web baner 200x200px-01

U susret 23. Osječkom jesenskom sajmu

Osječki sajam d.o.o., pod pokroviteljstvom Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije, Ministarstva poljoprivrede,  Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja, Hrvatske gospodarske komore, Osječko-baranjske županije i Grada Osijeka, od 02. – 04. 10. 2020., organizator je 23. OSJEČKOG JESENSKOG SAJMA.

Programski sajam podržava poljoprivredu i prehranu s naglaskom na autohtone proizvode našeg podneblja, pčelarstvo, graditeljstvo, stanovanje i opremanje. Mogućnost prodaje i afirmacije domaćih proizvođača hrane, iznimno je važan argument zbog kojeg se lokalni proizvođači redovito odazivaju i sudjeluju na sajamskim priredbama koje organiziramo – med, paprika, pekarski i slastičarski proizvodi, zimnica po domaćim receptima, sirevi, mesne delicije lokalnih proizvođača suhomesnatih proizvoda, tradicijska alkoholna i bezalkoholna pića…  Obrtnici, samostalno ili pod pokroviteljstvom svojih županijskih obrtničkih komora (Čakovec, Bjelovar), te Udruženja obrtnika Osijek također redovito nastupaju i dodatno pridonose ukupnom  regionalnom gospodarskom razvoju.

U sklopu sajamske priredbe održavaju se manifestacije:

Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Osijek organizator je grupnog nastupa gospodarstvenika na sajamskoj priredbi. Očekuje se nastup oko 30-tak izlagača pod pokroviteljstvom i uz sufinanciranje HGK ŽK Osijek.

Osim tvrtki, obrta i OPG-ova, na sajmu sudjeluju i jedinice lokalne samouprave i asocijacije podupirući gospodarstvenike svoje lokalne zajednice, te na taj način promiču gospodarske mogućnosti i potencijale svoje općine ili lokalne grupe. Pozitivnu odluku o sudjelovanju potvrdile su Općina Antunovac, Općina Semeljci, Općina Viljevo, Općina Petrijevci, te LAG Bosutski niz.

Potvrda bogatog programa izlaganja, prodaje, stručnih i poslovnih susreta i aktivnosti, te ukupnog značaja sajamske priredbe na gospodarstvo regije, osim izvrsnog odaziva i interesa izlagača, brojnih posjetitelja, zasigurno je i podrška sponzora sajamske priredbe: OSJEČKO PIVO i OPĆINA ČEPIN.

Ulaz na sajam je kao i svih prethodnih godina slobodan, te upućujemo poziv posjetiteljima da svakako posjete sajamsku priredbu 23. OSJEČKI JESENSKI SAJAM, od 02. – 04. 10. 2020., na sajamskom prostoru Pampas, u Osijeku. Radno vrijeme za posjetitelje je 10,00 – 19,00 sati. Dobro došli!

 

 

21/09/2020

POLITIKA PRIVATNOSTI

© Sva prava pridržana - Osječki sajam - 2020