osjecki proljetni sajam 2019 - banner 720x300px-01

Poziv

Osječki sajam d.o.o., organizator je 26. OSJEČKOG PROLJETNOG SAJMA  i 20. OBRTNIČKOG SAJMA u Osijeku, od 01. – 03. ožujka 2019. u suradnji s HGK ŽK Osijek, Hrvatskom obrtničkom komorom i HOK OK Osječko-baranjske županije, pod pokroviteljstvom Osječko-baranjske županije i Grada Osijeka.

Osječki proljetni sajam – sajam poljoprivrede i prehrane održava se svake godine u ranom proljetnom terminu, na početku novog sjetvenog ciklusa. Cilj je promicanje poljoprivredne proizvodnje, proizvoda, usluga i tehnologija u proizvodnji i preradi hrane, jačanje ruralnog razvoja, te podrška ukupnom gospodarstvu naše regije.

Zahvaljujući dvadesetogodišnjoj suradnji Osječkog sajma i Hrvatske obrtničke komore, našoj regiji predstavljen je velik broj hrvatskih obrtnika organiziranih u županijske obrtničke komore.

Tematsko određenje sajamske priredbe, uvjeti izlaganja i prodaje, velik broj posjetitelja, tradicija održavanja, mjesto održavanja u središtu poljoprivredne proizvodnje  regije, profesionalnost u izvedbi i oblikovanju priredbe, komparativne su prednosti 26. Osječkog proljetnog sajma.

Vjerujemo da imate interesa za predstojeću sajamsku priredbu, te Vam dostavljamo Prijavu s uvjetima izlaganja na sajmu.

U slučaju bilo kakvih pitanja, rado ćemo odgovoriti na sve Vaše upite i zahtjeve, uvjereni da će 26. OSJEČKI PROLJETNI SAJAM – sajam poljoprivrede i prehrane i 20. OBRTNIČKI SAJAM, biti organizirani na zadovoljstvo i korist svih sudionika.

Postanite i Vi sudionikom ovog jedinstvenog gospodarskog događaja!

Proizvodnja sjemenskog i sadnog materijala
Sjeme žitarica i zrnastih usjeva
Sjeme industrijskog bilja
Sjeme ljekovitih, začinskih i aromatičnih bilja
Sjeme krmnog bilja
Sjeme povrća
Sjeme cvijeća
Lukovice i gomolji
Voćne sadnice
Lozni cjepovi
Sadnice ukrasnog bilja
Sadnice šumskog sadnog materijala

Ratarstvo
Proizvodnja žitarica i zrnastih usjeva
Proizvodnja industrijskog bilja
Proizvodnja ljekovitih, začinskih i aromatičnih bilja
Proizvodnja krmnog bilja

Povrtlarstvo
Proizvodnja povrća
Proizvodnja jestivih sjemenki i plodova
Proizvodnja jestivih gljiva

Ekološka poljoprivreda
Hortikultura
Voćarstvo
Šumarstvo

Strojevi i oprema za poljoprivredu i šumarstvo
Pogonski vučni strojevi
Poljoprivredni traktori
Gusjeničari
Melioracije u poljoprivredi
Strojevi i oprema za obradu zemljišta
Strojevi za sjetvu i sadnju
Strojevi za gnojidbu
Strojevi za njegu i zaštitu bilja
Plastenici
Uređaji za zagrijavanje i ventilaciju u poljoprivrednim objektima
Uređaji za navodnjavanje i kišnjenje
Uređaji za sušenje i skladištenje poljoprivrednih proizvoda
Oprema za vinogradarstvo
Strojevi i oprema za žetvu i berbu

Stočarstvo
Pčelarstvo
Oprema za pčelarstvo

Strojevi i oprema u stočarstvu
Remont i održavanje poljoprivredne tehnike

Kemija u poljoprivredi

Prehrambeni proizvodi

Transport u poljoprivredi

Ambalaža za poljoprivredne proizvode

Trgovina

Obrtništvo
Strojevi, oprema, aparati i alati za sve oblike obrtničkog stvaralaštva
Prerada i obrada drva, metala, plastike, stakla, keramike, tekstila, kože, plemenitih materijala, živežnih namirnica
Proizvodi obrtničkog stvaralaštva od različitih materijala
Proizvodi za opremanje obrtničkih radionica i prodavaonica
Proizvodi za stanovanje, vanjsko i unutarnje uređenje objekata
Proizvodi za graditeljstvo i infrastrukturu
Proizvodi umjetničkog obrta i visoke tehnologije
Uslužne i izdavačke djelatnosti
Proizvodnja strojeva i uređaja u poljoprivredi

Ostalo
Poslovni stručni skupovi i savjetovanja
Demonstracije i prezentacije rada strojeva, uređaja i opreme

Preuzimanja

Ovdje možete preuzeti Prijavu za izlaganje na 26. Osječkom proljetnom sajmu i 20. Obrtničkom sajmu.

Prijava za izlaganje – kunska

Prijava za izlaganje – euro