fbpx

osjecki proljetni sajam 2020 - banner 720x300px-01

Osječki sajam d.o.o., organizator je 27. OSJEČKOG PROLJETNOG SAJMA  i 21. OBRTNIČKOG SAJMA u Osijeku, od 06. – 08. ožujka 2020. u suradnji s HGK ŽK Osijek, Hrvatskom obrtničkom komorom i HOK OK Osječko-baranjske županije, pod pokroviteljstvom Osječko-baranjske županije i Grada Osijeka.

Osječki proljetni sajam – sajam poljoprivrede i prehrane održava se svake godine u ranom proljetnom terminu, na početku novog sjetvenog ciklusa. Cilj je promicanje poljoprivredne proizvodnje, proizvoda, usluga i tehnologija u proizvodnji i preradi hrane, jačanje ruralnog razvoja, te podrška ukupnom gospodarstvu naše regije.

Zahvaljujući dvadesetojednogodišnjoj suradnji Osječkog sajma i Hrvatske obrtničke komore, našoj regiji predstavljen je velik broj hrvatskih obrtnika organiziranih u županijske obrtničke komore.

Tematsko određenje sajamske priredbe, uvjeti izlaganja i prodaje, velik broj posjetitelja, tradicija održavanja, mjesto održavanja u središtu poljoprivredne proizvodnje  regije, profesionalnost u izvedbi i oblikovanju priredbe, komparativne su prednosti 27. Osječkog proljetnog sajma.

Vjerujemo da imate interesa za predstojeću sajamsku priredbu, te Vam dostavljamo Prijavu s uvjetima izlaganja na sajmu.

U slučaju bilo kakvih pitanja, rado ćemo odgovoriti na sve Vaše upite i zahtjeve, uvjereni da će 27. OSJEČKI PROLJETNI SAJAM – sajam poljoprivrede i prehrane i 21. OBRTNIČKI SAJAM, biti organizirani na zadovoljstvo i korist svih sudionika.

Postanite i Vi sudionikom ovog jedinstvenog gospodarskog događaja!

Proizvodnja sjemenskog i sadnog materijala

Sjeme žitarica i zrnastih usjeva

Sjeme industrijskog bilja

Sjeme ljekovitih, začinskih i aromatičnih bilja

Sjeme krmnog bilja

Sjeme povrća

Sjeme cvijeća

Lukovice i gomolji

Voćne sadnice

Lozni cjepovi

Sadnice ukrasnog bilja

Sadnice šumskog sadnog materijala

Ratarstvo

Proizvodnja žitarica i zrnastih usjeva

Proizvodnja industrijskog bilja

Proizvodnja ljekovitih, začinskih i aromatičnih bilja

Proizvodnja krmnog bilja

Povrtlarstvo

Proizvodnja povrća

Proizvodnja jestivih sjemenki i plodova

Proizvodnja jestivih gljiva

Ekološka poljoprivreda

Hortikultura

Voćarstvo

Šumarstvo

Strojevi i oprema za poljoprivredu i šumarstvo

Pogonski vučni strojevi

Poljoprivredni traktori

Gusjeničari

Melioracije u poljoprivredi

Strojevi i oprema za obradu zemljišta

Strojevi za sjetvu i sadnju

Strojevi za gnojidbu

Strojevi za njegu i zaštitu bilja

Plastenici

Uređaji za zagrijavanje i ventilaciju u poljoprivrednim objektima

Uređaji za navodnjavanje i kišnjenje

Uređaji za sušenje i skladištenje poljoprivrednih proizvoda

Oprema za vinogradarstvo

Strojevi i oprema za žetvu i berbu

Stočarstvo

Pčelarstvo

Oprema za pčelarstvo

Strojevi i oprema u stočarstvu

Remont i održavanje poljoprivredne tehnike

Kemija u poljoprivredi

Prehrambeni proizvodi

Transport u poljoprivredi

Ambalaža za poljoprivredne proizvode

Trgovina

Obrtništvo

Strojevi, oprema, aparati  i alati za sve oblike obrtničkog stvaralaštva

Prerada i obrada drva, metala, plastike, stakla, keramike, tekstila, kože, plemenitih materijala, živežnih namirnica

Proizvodi obrtničkog stvaralaštva od različitih materijala

Proizvodi za opremanje obrtničkih radionica i prodavaonica

Proizvodi za stanovanje, vanjsko i unutarnje uređenje objekata

Proizvodi za graditeljstvo i infrastrukturu

Proizvodi umjetničkog obrta i visoke tehnologije

Uslužne i izdavačke djelatnosti

Proizvodnja strojeva i uređaja u poljoprivredi

Ostalo

Poslovni stručni skupovi i savjetovanja

Demonstracije i prezentacije rada strojeva, uređaja i opreme

Literatura

Ovdje možete preuzeti prijavu za izlaganje na 27. Osječkom proljetnom sajmu i 21. Obrtničkom sajmu.

Prijava 2020.godina