fbpx

salori i motomobil 2020 - web banner 720x300px-01

Osječki sajam d.o.o. pod pokroviteljstvom  Osječko-baranjske županije, Grada Osijeka, Hrvatskog lovačkog saveza, Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije  i  Hrvatskog športsko ribolovnog saveza, organizira sedamnaestu po redu sajamsku priredbu – SALORI 2020., manifestaciju koja svojom veličinom, brojem izlagača i značajem u razvoju lovnog, ribolovnog i kontinentalnog turizma  predstavlja najznačajniju priredbu te vrste u našoj zemlji.

Bit će to velika revija i predstavljanje brojnih lovačkih i ribolovnih društava i saveza, uz nezaobilaznu izložbu trofeja, kao i bogatu ponudu opreme i pribora za lov i ribolov. Prikaz  mogućnosti seoskog turizma i raznovrsnost ponude gastronomskih specijaliteta naše regije dodatno će obogatiti  obilje stručnih, zabavnih i sportskih sadržaja.

U sklopu sajma Salori 2020. održava se  i 24.  Sajam automobila i prateće industrije- MOTOMOBIL 2020.  Sajam automobila je značajna sajamska priredba koja posjetiteljima pruža mogućnost izravnog susreta na jednom mjestu, s brojnim automobilima, motorima, skuterima, te ponudom i novitetima prateće industrije.

Naše iskustvo, stručnost i briga za interese i potrebe svakog našeg izlagača, najbolji su jamac uspješne organizacije i ovogodišnjih  sajamskih priredbi.

Ovdje možete preuzeti prijavu za izlaganje na 17. SALORI i 24. MOTOMOBIL.

17. SALORI i 24. MOTOMOBIL – prijava