salori i motomobil 2019 - web banner 720x300px-01

Poziv

Osječki sajam d.o.o. pod pokroviteljstvom  Osječko-baranjske županije, Grada Osijeka, Hrvatskog lovačkog saveza, Lovačkog saveza Osječko-baranjske županije  i  Hrvatskog športsko ribolovnog saveza, organizira šesnaestu po redu sajamsku priredbu – SALORI 2019., manifestaciju koja svojom veličinom, brojem izlagača i značajem u razvoju lovnog, ribolovnog i kontinentalnog turizma  predstavlja najznačajniju priredbu te vrste u našoj zemlji.

Bit će to velika revija i predstavljanje brojnih lovačkih i ribolovnih društava i saveza, uz nezaobilaznu izložbu trofeja, kao i bogatu ponudu opreme i pribora za lov i ribolov. Prikaz  mogućnosti seoskog turizma i raznovrsnost ponude gastronomskih specijaliteta naše regije dodatno će obogatiti  obilje stručnih, zabavnih i sportskih sadržaja.

U sklopu sajma Salori 2019. održava se  i 23.  Sajam automobila i prateće industrije- MOTOMOBIL 2019.  Sajam automobila je značajna sajamska priredba koja posjetiteljima pruža mogućnost izravnog susreta na jednom mjestu, s brojnim automobilima, motorima, skuterima, te ponudom i novitetima prateće industrije.

Naše iskustvo, stručnost i briga za interese i potrebe svakog našeg izlagača, najbolji su jamac uspješne organizacije i ovogodišnjih  sajamskih priredbi.

LOV

– lovačko oružje, sportsko oružje

– rijetko oružje, antikviteti

– proizvodnja oružja

– noževi

– optički instrumenti

– elektronika za lov, detektori za lov, ogrlice za dresuru pasa

– streljivo

– lovački pribor i oprema

– lovačka odjeća i obuća

– nakit

– lovački trofeji, umjetnine, grbovi

– preparirani izlošci, kože

– lovišta

– divljač, hrana za divljač

– prerada mesa divljači

– gastronomija

– šumarstvo i oprema

– lovačka društva (udruge)

– usluge

– lovni turizam

– stručna literatura i publlikacije

RIBOLOV

– oprema za ribolov

– odjeća i obuća za ribolov

– pribor za ribolov – varalice, štapovi, najloni, uređaji, udice, futrole, plovci, torbe

– proizvodnja opreme i pribora za ribolov

– ribolovni trofeji, preparirani izlošci

– plovila, brodski i vanbrodski motori, oprema za nautiku

– akvaristika

– ribolovne udruge

– gastronomija

– usluge

– ribolovni turizam

– stručna literatura

TURIZAM

– ponuda hrvatskih proizvoda s ekološkim predznakom

– prikaz etnografskog bogatstva županija i gradova

– gastronomska ponuda

– aktivni odmor

– ponude turističkih agencija

– turističke destinacije, nacionalni parkovi, parkovi prirode

– ugostiteljstvo i vinarije

OSTALO

– terenska vozila, vozila za lov

– turistička i lovna područja

– fotosafari

– oprema za kampiranje

– natjecanja u streljaštvu

– natjecanja športskih ribolovaca, bacački troboj (casting)

– susreti županijskih lovačkih saveza

– susreti međunarodnih lovačkih saveza

– susreti županijskih ribolovnih saveza

– zaštita prirode i divljači

VOZILA

–         osobni automobili

–         sportski automobili

–         terenska i specijalna vozila

–         turistička vozila

–         motocikli i bicikli

DIJELOVI, PRIBOR I OPREMA ZA VOZILA

–         dijelovi za ugradnju

–         rezervni dijelovi

–         gume

–         maziva

–         dodatna oprema

POSTROJENJA I SREDSTVA ZA ODRŽAVANJE I NJEGU VOZILA

–         oprema za autoradionice

–         oprema za autopraonice

–         strojevi

–         alati

–         uređaji za pranje vozila

–         oprema za vulkanizere

–         mobilni servisi

–         oprema za benzinske crpke

INFORMATIVNl I STRUČNI PROGRAMI IZLAGANJA

–         stručna udruženja

–         automoto društva

–         klubovi

–         biblioteke i stručne publikacije

–         zaštita okoliša i sigurnost u prometu

–         usluge i franšize

Preuzimanja

Ovdje možete preuzeti Prijavu za izlaganje na 16. SALORI – sajmu lova, ribolova i turizma i 23. MOTOMOBIL – sajmu automobila i prateće industrije.

16. SALORI i 23. MOTOMOBIL – prijava kunska

16. SALORI i 23. MOTOMOBIL – prijava devizna