fbpx
http://www.os-sajam.hr/wp-content/uploads/2019/12/salori-i-motomobil-2020-web-banner-200x200px-01-wpcf_200x200.jpg
http://www.os-sajam.hr/wp-content/uploads/2019/12/salori-i-motomobil-2020-web-banner-200x200px-01-wpcf_200x200.jpg
http://www.os-sajam.hr/wp-content/uploads/2019/12/osjecki-jesenski-sajam-2020-web-baner-200x200px-01-wpcf_200x200.jpg

DO POČETKA SAJMA

10410516_560551560730170_8359847834401643448_n

Poziv izlagačima – SOMIDOM EXPO 2014.

Osječki sajam d.o.o., organizator je sajamske priredbe SOMIDOM  EXPO 2014, od 23. do 25. svibnja 2014. godine na sajamskom prostoru Pampas…

Osječki sajam d.o.o., pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture, Osječko-baranjske županije i Grada Osijeka, organizator je prvog sajma knjiga u Osijeku – 1. KNJIGOS, manifestacije koja se organizira u sastavu sajamske priredbe 22. SOMIDOM EXPO. Sajam će se održati od 23. – 25. 05. 2014. na sajamskom prostoru Pampas, u Osijeku, zajedno s ostalim sastavnicama sajma SOMIDOM EXPO: 18. Motomobil, 22. Dom, 7. Obrazovanje, 3. Moje zdravlje. Navedeni sajmovi 18. Motomobil i 22. Dom, imaju dugogodišnju tradiciju održavanja i s manjim korekcijama u programu izlaganja, zadržali su svoje mjesto u kalendaru sajamskih priredbi koje Osječki sajam organizira svake godine. Tematski 18. Motomobil, prezentacijom ponude regionalnih distributera i salona vozila, servisera i trgovina rezervnim dijelovima, uz nezaobilazni doživljaj probnih vožnji noviteta automobilske industrije, prigoda je za informiranje o mogućnostima kupnje, kao i predstavljanje ponude banaka i osiguravajućih kuća, te zanimljivo druženje uz zabavne sadržaje koje svake godine organiziraju trgovačke kuće – distributeri vozila. 22. Dom tehnika i stanovanje – sajam je graditeljstva, koji predstavlja nove materijale i tehnike građenja, ekološki prihvatljivih i ekonomski opravdanih usklađenih po principima energetske učinkovitosti. Uz 22. Oprema i uređaji – predstavlja strojeve, opremu i uređaje za podizanje kvalitete stanovanja i boravka u uredskim i poslovnim prostorima, kao i opremu interijera i eksterijera u smislu namještaja i komunalne opreme. Novije sajamske priredbe su 7. Obrazovanje, 3. Moje zdravlje i od ove godine 1. Knjigos, nastale iz potrebe naše regije za novim temama i programima drugačijeg sadržaja od programa izvornog sajma obnove kakav je prvi put održan 1993. godine. 7. Obrazovanje – u tijesnoj vezi sa sajmom KNJIGOS, prilika je visokim školama, fakultetima, pučkim učilištima i školama stranih jezika, da široj javnosti predstave svoje obrazovne programe i programe za stručno usavršavanje i edukaciju, kao i prigoda brojnim institucijama i gospodarstvenicima za predstavljanje mogućnosti stipendiranja darovitih učenika, pojedinaca i stručnjaka. 3. Moje zdravlje – prilika je za prezentaciju svih stručnih osoba, metoda, zdravstvenih ustanova, ordinacija i stručnih savjetovališta od klasičnih i konvencionalnih metoda liječenja, preko alternativnih oblika i izvora u svrhu očuvanja zdravlja i podizanja kvalitete života pojedinca i društva u cijelosti. Za organizaciju sajma knjiga – 1. KNJIGOS, ponukani smo pozitivnim primjerom organizacije sličnih događaja u Hrvatskoj i velikim interesom čitalačke publike upravo za ovakve događaje. Svakako ističemo podršku Ministarstva kulture, Osječko-baranjske županije i Grada Osijeka, kulturnog i sveučilišnog centra istočne Hrvatske, koji je tradicionalnim kulturnim događajima i brigom o očuvanju svog kulturnog identiteta dao osobit doprinos hrvatskoj kulturnoj baštini. Osnovni motiv za odluku o organiziranju ovakve sajamske priredbe je potreba istočne Hrvatske za ovakvim kulturnim događajima, koji će svojim sadržajem i programom obogatiti kulturni život naše sredine. Interes i ljubav za čitanjem i Knjigom – osnovnim medijem u oblikovanju svijesti, kulturnog identiteta i sveukupnog intelektualnog kapaciteta jednog naroda, u našoj je regiji vrlo izražen, o čemu svjedoče brojni posjetitelji izložbi knjiga u različitim kulturnim i drugim ambijentima našeg grada. Grad Osijek, osnivač tvrtke Osječki sajam, spremno se odazvao i dao punu podršku organiziranju sajma knjiga kao samostalnoj sajamskoj priredbi. Zbog logičnog slijeda i tematskih podudarnosti s ostalim sajamskim priredbama 22. Sajma SOMIDOM EXPO – sastavnicama ove jedinstvene sajamske priredbe, donesena je odluka o organiziranju sajma knjiga pod nazivom KNJIGOS, kojim će se dodatno oplemeniti i obogatiti kulturna slika našeg grada i regije. Vjerujemo u budućnost ove priredbe, koju zajedno s održanim sajmovima 21. Osječki proljetni sajam i 11. Salori, organizira tvrtka Osječki sajam, u Osijeku, na sajamskom prostoru Pampas. Zainteresirani izlagači mogu dobiti više informacija na našoj web stranici (www.os-sajam.hr) ili na telefon 031-302-433. Posjetitelje pozivamo i preporučamo dolazak na ovu sajamsku priredbu. Dobro došli na 22. SOMIDOM EXPO

23/04/2014

POLITIKA PRIVATNOSTI

© Sva prava pridržana - Osječki sajam - 2020