I danas na osječkom Tehnicoolumu brojne radionice. Robotika, modelarstvo, informatika, maketarstvo, dronovi, 3D printanje.

Odlična prilika za sve školarce, kako na zabavan, a koristan način provesti subotnji dan. Zanimljivo je bilo svugdje podjednako, a najglasnije na izradi božićnih motiva.

Punim pogotkom pokazao se i dolazak osječkih studenata elektrotehnike, koji su na sajmu predstavili svoje inovacije.

Na sajmu bili su i članovi osječkog Društva za podvodne aktivnosti Mursa, čija je oprema privukla veliku pozornost djece i mladih.

Ovo je prvi sajam tehničke kulture u Osijeku, a s dojmovima organizatori i više su nego zadovoljni.

S ovim sajmom ujedno je završila i ovogodišnja sajamska sezona u Osijeku. U proljeće sljedeće godine sve opet kreće Proljetnim sajmom, a organizatori najavljuju i novitete. U planu je nova sajamska manifestacija – sajam franšiza.

Članak možete pročitati na postavljenoj poveznici.