http://www.os-sajam.hr/wp-content/uploads/2018/11/osjecki-proljetni-sajam-2019-banner-200x200px-01-wpcf_200x200.jpg
http://www.os-sajam.hr/wp-content/uploads/2019/01/salori-i-motomobil-2019-web-banner-200x200px-01-wpcf_200x200.jpg
http://www.os-sajam.hr/wp-content/uploads/2019/01/osjecki-jesenski-sajam-2019-web-baner-200x200px-01-wpcf_200x200.jpg

DO POČETKA SAJMA

osjecki proljetni sajam 2019 - banner 200x200px-01

Najava 26. Osječkog proljetnog sajma i 20. Obrtničkog sajma

U tijeku su pripreme za održavanje 26. OSJEČKOG PROLJETNOG SAJMA i  20. OBRTNIČKOG SAJMA, najznačajnije sajamske priredbe s programom poljoprivrede i obrtništva naše regije. Pokroviteljstva Predsjednice Republike Hrvatske, Ministarstva poljoprivrede, Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta, Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije, Osječko-baranjske županije i Grada Osijeka govore o značaju priredbe na regionalni gospodarski razvoj.

Kao i prethodnih godina sajamsku priredbu organiziramo u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom Županijskom komorom Osijek koja je pokrovitelj nastupa gospodarstvenika i OPG – članica HGK.

Suorganizator nastupa izlagača obrtnika i  partner organizacije 20. OBRTNIČKOG SAJMA je Hrvatska obrtnička komora Obrtnička komora Osječko-baranjske županije koja snažnom podrškom već dvadeset godina podupire obrtnike naše županije logistički, organizacijski i savjetodavno.

Pozitivna iskustva grupnog nastupa izlagača već duži niz godina slijede primjeri organiziranih nastupa gospodarstvenika u suradnji s jedinicama lokalne samouprave – gradovima, općinama, LAG-ovima. Nastup na predstojećoj priredbi najavljen je iskazanim interesom za grupno izlaganje i predstavljanje gospodarskih mogućnosti i potencijala općina naše županije.

Dugogodišnja suradnja i interes izlagača izvan naše regije i ove godine je potvrđena partnerstvom i suradnjom s Međimurskom županijom i Obrtničkom komorom Međimurske županije.

Ovogodišnja sajamska priredba bit će obogaćena još jednim gospodarskim događajem u svrhu promocije pčelarske proizvodnje u regiji organizacijom Mednog doručka – „Med hrvatskih pčelinjaka u nacionalnoj staklenci“ u suradnji s Hrvatskom poljoprivrednom agencijom.

 

18/01/2019

POLITIKA PRIVATNOSTI

© Sva prava pridržana - Osječki sajam - 2019