fbpx
http://www.os-sajam.hr/wp-content/uploads/2015/12/sajam-FB-logo-e1463042253432.jpg

DO POČETKA SAJMA

Recite nam što je ljubav

Nagradni natječaj ”LJUBAV JE….”

Tko voli najiskrenije? Jesu li to djeca ili netko drugi? Što je to ljubav? Ovo su pitanja koja nas zanimaju ovog Valentinova, stoga smo u sklopu manifestacije Valentinovo u Osijeku – Osječki love shopping otvorili natječaj kojim želimo doći do odgovora.

Najoriginalniju ideju nagrađujemo voucherom u iznosu od 300,00 kn u Slavonskoj kući. Zato, otvorite nam dušu, probudite pjesnika u sebi, prisjetite se svoje prve ljubavi i dajte nam odgovor na to popularno pitanje!

 

Natječaj je otvoren od 10 do 16 sati na našem štandu u Esseker centru na Valentinovo, a dobitnike proglašavamo na web stranici i Facebooku 15.02. u 13 sati

 

Pravila nagradnog natječaja  ”Ljubav je…” možete vidjeti na dolje postavljenoj poveznici.

 

Pravila nagradnog natječaja

 

 

08/02/2018

POLITIKA PRIVATNOSTI

© Sva prava pridržana - Osječki sajam - 2020